Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
26 postów 1 komentarz

Mazowiecka Wspólnota Samorządowa

MWS - Blog Mazowieckiej Wspólnoty Samorzadowej i Warszawskiej Wspólnoty Samorzadowej. Więcej na www.mws.org.pl i www.wws.org.pl

Szacunek naszemu miastu

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

W Referendum warszawskim zrozumieliśmy że wojny polityczne szkodzą a nie budują. Wojna PO i PiSu nie wniosła nic pozytywnego tylko dała frekwencję 25,66 %, to ponad ¼ upoważnionych do udziału w Referendum.

Demokratyczne władze naszego kraju w majestacie Prezydenta RP Bronisława Marii Komorowskiego oraz Premiera Donalda Franciszka Tuska zachęcały mieszkańców Warszawy do bardzo ciekawego zabiegu antydemokratycznego niczym z Białorusi.

To jest postawa ludzi Solidarności?  Zniechęcano mieszkańców do udziału w Referendum za pośrednictwem mediów, które ma swoje zapisy w Konstytucji RP oraz ustawach. 

Gdzie dobry przykład płynący z góry? Obwieszczenia o komisjach referendalnych gościły w pojedynczych miejscach. Tym czasem w Słupsku Platforma Obywatelska  zachęca i nawołuje mieszkańców do wzięcia udziału w miejscowym Referendum. Czy to brak rozumu ze strony PO? Czy też schizofrenia polityczna?

Za odwołaniem pani Prezydent było 322 tys. 17 osób co stanowi 93,6 % oddanych głosów jest to wyraźny sygnał że Warszawa potrzebuje trzeźwo myślącego Prezydenta. Stolica należy do mieszkańców Stolicy a nie do wyjadaczy. Idąc na Referendum daliście szacunek SWOJEMU MIASTU i wyraziliście że chcecie zmian.

Pani Hanna Gronkiewicz-Waltz wykazała się brakiem odwagi obywatelskiej nawołując do pozostania w domu. Czekamy  na rezultaty o których mówiła  Prezydent. Pierwsze symptomy obiecanki już mamy. Pani Hania zapowiadała więcej uśmiechu a tym czasem przyjmuje z kamienną twarzą gratulacje od lidera Warszawskiej Wspólnoty Samorządowej Piotra Guziała. Czyżby czuła oddech WWSu  za swoimi plecami? Do pracy Pani Prezydent i to tak wzmożonej jak w czasie kampanii referendalnej, nagle widzieliśmy (cuda) na naszych stołecznych ulicach. Oddano część inwestycji, w zaskakującym tempie nawet Premier znalazł trochę pieniążków dla swojej koleżanki .

Jak widać po wynikach za odwołaniem Hanny Gronkiewicz-Waltz  było, 93,6 % osób uczestniczący w Referendum. To jest znak że w przyszło rocznych wyborach ktoś z hukiem spakuje walizki. Warszawa nie da się oszukać to miasto ludzi sukcesu i mających swoje zasady, których nie da się oszukać i kupić pustymi słowami. Obietnice zostaną rozliczone przy urnach wyborczych .

Szymon Obiesło
WWS Ursus

www.wws.org.pl
www.mws.org.pl
www.gazetasamorzadnosc.pl

KOMENTARZE

  • Kolaboranci Głosujecie na żydostwo ?
    Dlaczego chodzicie na wybory i głosujecie na żydostwo? Kogo proponował żydowski PiS na prezydenta?Rodacy nie macie kandydata Polaka,bezpartyjnego na prezydenta Warszawy? Rozejrzyjcie się dobrze wokół siebie.Zorganizujcie się lepiej niż organizuja się żydzi a napewno wygracie Warszawę,Kraków,Wrocław i Polskę.Stefan Dembowski Stowarzyszenie Demokracja USA New York- Polska www.stowarzyszeniedemokracjausa.com Ps. w przyszłym roku niech żydzi sami się bawią na swoim festiwalu. http://www.youtube.com/watch?v=6lFN-kQg6lM

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031